Hírek

 Főoldal

 Bonnieography

 Diszkográfia

 Képek

 Bonnie turnén

 Bonnie Fan Club

 Linkek

 Hírlevél

 Bejelentkezés

 Figyelem!

 

 
látotagó olvassa a lapot.

 

2019

 

April

Sun 28 April München  Circus Krone Germany

Mon 29 April Nürnberg Meistersingerhalle Großer Saal Germany

May

Thu 02 May Suhl Congress Centrum Germany           

Sat 04 May Köln Musical Dome  Germany           

Sun 05 May  Ostende  Kursaal Oostende Belgium             

Tue 07 May  Halle  Steintor-Varieté  Germany           

Wed 08 May  Berlin  Admiralspalast (Theatersaal)  Germany           

Fri 10 May  Bremen  Metropol Theater  Germany           

Sat 11 May  Utrecht TivoliVredenburg  Netherlands      

Mon 13 May  Zürich  Volkshaus  Switzerland       

Tues 14 May  Karlsruhe  Schwarzwaldhalle Germany           

Thu 16 May  Zwickau Stadthalle  Germany           

Fri 17 May  Osnabrück  OsnabrückHalle  Germany           

Sun 19 May  Luxembourg  den Atelier  Luxembourg     

Mon 20 May  Paris  L'OLYMPIA   France 

Wed 22 May  Singen  Stadthalle  Germany           

Thu 23 May  Ulm  CCU Ulm Einsteinsaal  Germany           

Sat 25 May  Vienna  Wiener Stadthalle  Austria 

Sun 26 May  Graz  Helmut List Halle   Austria 

Tue 28 May  Hannover  Theater am Aegi  Germany           

Wed 29 May   Rostock   StadtHalle  Germany           

Fri 31 May  Dortmund   Westfalenhalle 3A  Germany           

June

Sat 01 June   Frankfurt   Alte Oper | Großer Saal  Germany           

Fri 07 June   Oslo   Retro Live 2019, Akershus Fortress, Kontraskjaeret  Norway              

Fri 21 June   Pembroke  Pembroke Castle   UK

July

Sat 06 July  Nesbyen   Hallingmarken Festival  Norway              

Sun 07 July   Naas   Forever Young Festival, Palmerstown House, Co Kildare   Ireland 

Sat 13 July  St Petersburg  White Nights of St Petersburg International Music Festival, New Arena, Ice Palace, Pyatiletok Prospekt   Russia  

Sat 20 July  Cardiff  Sophia Gardens, Front Lawn  UK        

Thu 25 July  Turku  Down By The Laituri Festival, Church Park, Turku   Finland

Sat 27 July   Tokaj   Tokaj Wine Festival, Tokaj Basin   Hungary             

August

Fri 02 August   Trondheim  Frøyafestivalen Norway              

Sat 03 August   Nordreisa  Goroso Festival Norway              

Sat 10 August   Bergen  Sotra Festival   Norway              

 

 

English

facebook


Exclusive partner site:

Videos:


Webstyle produced NavBar hitetlenhomepage

Az utóbbi idõkben komolyan foglalkoztat a retro játékok árainak robbanása. Errõl írtam egy hosszabb cikket.    *****    Hivatalos, hogy jön a Haikyuu!! Gomisuteba no Kessen movie! Magyar nyelvû plakát, magyar feliratos elõzetes!    *****    Todoroki Shoto Fanfiction oldal, nézzetek be és olvassatok! Új Shoto nendoroid blog az oldalon!    *****    A Múzsa, egy gruppi élményei a színfalak mögött :)    *****    Madarak és fák napjára új mesével vár a Mesetár! Nézz be hozzánk!    *****    Rosta Iván diplomás asztrológus vagyok! Szívesen elkészítem a horoszkópodat, fordúlj hozzám bizalommal. Várom a hívásod!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK